Home Servis

SERVİS MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin proje ve servis konusundaki ihtiyaçlarını en güncel yöntemlerle en kısa sürede çözmek ve ileriye dönük arıza risklerini azaltarak verimliliği en üst seviyeye çıkartmaktır.

SERVİS SÜRECİ

Robotlarınız ve robot sistemleriniz için 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

  • Elinizde arızalı sistemle ilgili yedek malzeme olarak neler varsa lütfen onları tespit edip, ekibimize bildiriniz. Ekibimiz sizin verdiğiniz bilgilere göre uygun yedek parçaları alarak  servise gelir ve bu sayede servis süreleri minimuma inecektir.
  • Tüm hizmetlerde olduğu gibi acil servis hizmetinde de hizmetin başlaması için teklifimizin yazılı olarak onaylanması gerekmektedir. Servis onayınıza müteakip servis planlaması yapılmaktadır. Eğer arızadan dolayı kayıplarınız çok yüksek ise, beklemek istemiyor iseniz bizimle bakım anlaşması yapabilirsiniz.
  • Bakım anlaşması yaptığınızda, yazılı onay süreci beklenmeden servis hizmeti verilir.
    Ayrıca bakım anlaşmamızda saat garantisi vardır. Firmamıza arızayı bildirdikten sonra, bakım anlaşmasında  taahhüt edilen süre içinde hizmet verilir. Anlaşması olmayan müşterilerde ise ekibimizin uygun olduğu saatte müşteriye hizmet verilir.
  • Bakım anlaşması yapan müşterilerde önceden tüm sistemin program yedekleri alınır. Daha önceden tüm sistemler incelenir. Stok listesi çıkarılır. Bu sayede sistemle ilgili tüm bilgiler firmamızda önceden elde edilmiş ve sistemler tanınmış olur. Böylece arızayı çözme süresi düşer.