PLC MERKEZİ ROBOTICS

2006 yılında uzmanlık alanımız olan PLC tamiri ile başlayan hizmet hayatımızı, bugün; PLC, PANEL, ENDÜSTRİYEL PC, SÜRÜCÜ, SERVO MOTOR, ROBOT VE ROBOT EKİPMANLARI konularından SERVİS, TAMİR, EĞİTİM, PROJE VE SATIŞ hizmetleri sunarak genişlettik. Deneyimli ve dinamik ekibimiz ile çok fazla sanayii sektörlerine hizmette yüksek başarıya ulaştık.

2017 yılında kurulan robot bölümümüz ile ise sizlere KUKA, ABB, FANUC, YASKAWA, COMAU marka 2.el ve sıfır robot satışları ve satış sonrası hizmetlerimiz olan SERVİS, TAMİR, EĞİTİM, PROJE ve SATIŞ hizmetleri üzerine profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde kesintisiz ve sürdürülebilir üretime en yeni teknolojilerimiz, profesyonel kadromuz ve güçlü stoğumuzla düşük maliyetli çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin otomasyon hizmetleri konusunda en çok tercih edilen firması olup ülkemizdeki ihtiyacı ortaya çıkararak robot otomasyon teknolojileri ile tanıştırmak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kalitemize Güveniyoruz

Alanında oldukça deneyimli ve dinamik ekibimiz var. Yenilikleri çok seven ve teknolik gelişmeleri yakından takip eden çalışma arkadaşlarımız ile sektöre kalite ve yenilik getiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz

Bağlılık, Şeffaflık ve Profesyonellik kendimizi böyle tanıtıyoruz. İlkelerinize değer veren ve uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.

Tecrübemize İnanıyoruz

Faliyette bulunduğumuz birbirinden farklı bir çok sanayii sektörlerine hizmette yüksek başarıya ulaştık. Profesyonel kadromuz, güçlü stoğumuz ve düşük maliyetli çözümlerimiz ile oldukça fazla referansa sahibiz.

Yeni Çözümler İçin Bizimle
Çalışmaya Başlamak İster Misiniz?

Peki Neden Biz?

    • İşinize ve sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz.
    • Müşteri hizmetleri ve desteğimize güveniyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.
    • Harika ilişkilerin büyük işler için çok önemli olduğuna inananlardanız.
    • Diğer robotik firmalarından farklı ve özgün çözümler sunuyoruz.
    • Satış sonrası desteğimizi sürekli üzerinizde tutuyoruz.

450+

Başarılı

Tamamlanmış Proje

12+

Farklı Ülkeye

İhracat

15+

Yıllık

Tecrübe