Bizi Takip Et:

PLC MERKEZI РОБОТИКА

PLC Merkezi е създаден през 2006 г. в Истанбул. Ние разширихме нашия експлоатационен живот, който започнахме с ремонт на ПЛК, който е нашата област на експертиза, като предлагаме услуги, обхващащи различни области в ПЛК системите, автоматизацията и оборудването. С нашия опитен и динамичен екип, ние постигнахме висок успех в обслужването на хранително -вкусовата промишленост, автомобилната промишленост, здравеопазването, текстилната и стъклената промишленост за кратко време.

С нашия отдел по роботика, създаден през 2017 г., ние ви предоставяме професионални услуги като продажбите на втора употреба и нови роботи от моделите KUKA, ABB, FANUC, YASKAWA, COMAU и следпродажбени услуги като РЕМОНТ, ОБУЧЕНИЕ, ПРОЕКТ и ПРОДАЖБИ.

Нашата мисия

Да предлагаме евтини решения за непрекъснато и устойчиво производство в секторите, в които оперираме, с най-новите си технологии, професионален персонал.

нашата визия

Türkiye’nin otomasyon hizmetleri konusunda en çok tercih edilen firması olup ülkemizdeki ihtiyacı ortaya çıkararak robot otomasyon teknolojileri ile tanıştırmak.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

This is custom heading element

Alanında oldukça deneyimli ve dinamik ekibimiz var. Yenilikleri çok seven ve teknolik gelişmeleri yakından takip eden çalışma arkadaşlarımız ile sektöre kalite ve yenilik getiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz

Bağlılık, Şeffaflık ve Profesyonellik kendimizi böyle tanıtıyoruz. İlkelerinize değer veren ve uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.

Tecrübemize İnanıyoruz

Faliyette bulunduğumuz birbirinden farklı bir çok sanayii sektörlerine hizmette yüksek başarıya ulaştık. Profesyonel kadromuz, güçlü stoğumuz ve düşük maliyetli çözümlerimiz ile oldukça fazla referansa sahibiz.

Yeni Çözümler İçin Bizimle
Çalışmaya Başlamak İster Misiniz?

Peki Neden Biz?

    • İşinize ve sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz.
    • Müşteri hizmetleri ve desteğimize güveniyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.
    • Harika ilişkilerin büyük işler için çok önemli olduğuna inananlardanız.
    • Diğer robotik firmalarından farklı ve özgün çözümler sunuyoruz.
    • Satış sonrası desteğimizi sürekli üzerinizde tutuyoruz.